Наукові публікації Смаглій З. В.

• Галникіна С.О., Смаглій З.В. PRP (Platelet rich plasma) – терапія у комплексному лікуванні акне у жінок зі склерополікістозом яєчників/ С.О. Галникіна, З.В. Смаглій // Матеріали ХХІІ Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених.23-25 04. 2018 р., м. Тернопіль. – С. 172.
  • Галникіна С.О., Смаглій З.В. PRP (Platelet rich plasma) – терапія у комплексному лікуванні акне у жінок зі склерополікістозом яєчників/ Галникіна С.О., Смаглій З.В // «Дерматовенерологія в розробках молодих науковців», 22. 11. 2018 р., м. Київ. – С. 36.
  • Галникіна С.О., Смаглій З.В., Павлишин А.В. Лікування акне у жінок з склерополікістозом яєчників/ С.О. Галникіна, З.В. Смаглій, А.В. Павлишин // Zbior artykulow naukowych Konferencji Miedzynarodnowej Naukowo-Praktycnej „ Оbiecujące osiągnięcia naukowe”. 30.09.2017. – C.45-46.
  • Галникіна С.О., Смаглій З.В., Павлишин А.В. Особливості корекції маси тіла при лікуванні акне у жінок з склерополікістозом яєчників/ С.О. Галникіна, З.В. Смаглій, А.В. Павлишин // Zbior artykulow naukowych Konferencji Miedzynarodnowej Naukowo-Praktycnej „Rozwoj I Praktyka”. 2912. 2017 р – С. 40 – 41.
  • Галникіна С.О., Смаглій З.В. Оптимізація лікування акне у жінок зі склерополікістозом яєчників/ С.О. Галникіна, З.В. Смаглій // Матеріали ХХІ Міжнародного медичного конгрес студентів і молодих вчених. 24-26.04. 2017 р., м. Тернопіль. – С. 186.
  • Галникіна С.О., Смаглій З.В. Особливості лікування акне у жінок зі склерополікістозом яєчників / С.О. Галникіна, З.В. Смаглій // «Сучасні підходи до формування клінічних настанов з діагностики і лікування шкірних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом: європейський досвід і українські реалії»: Тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, 19-20 жовтня 2016 року, Тернопіль. Український журнал дерматології, венерології, косметології. – 2016. – № 4(63). – С. 81.
  • Галникіна С.О., Смаглій З.В. Про можливості використання інозитолу у лікуванні дерматологічних проявів у жінок з синдромом склерополікістозу яєчників/ С.О. Галникіна, З.В. Смаглій // Матеріали ХХ Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених. 25-27.04. 2016 р., м. Тернопіль. – С. 133.