На кафедрі постійно працює студентський науковий гурток у складі 15-25 осіб. Основними напрямками роботи гуртка є такі: науково-дослідний (робота в науковій лабораторії кафедри, виконання фрагментів кафедральної наукової роботи за керівництва викладача), теоретичний (заслуховування наукових повідомлень і рефератів, результатів студентських робіт, доповіді на студентських конференціях), практичний (обходи, клінічний розбір хворих, освоєння практичних навичок, нових методів діагностики хвороб та лікування, профілактичних і протиепідемічних заходів). З 1981 р. опублiковано понад 250 наукових робіт у студентських збiрниках i 50 - на всеукраїнських i мiжнародних конференцiях.

Професор Андрейчин М.А. разом з гуртківцямипід час огляду пацієнта

(2016 р.)

Учасники ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, м. Харків (2016 р.)

Професор Копча В.С. разом з гуртківцямипід час огляду пацієнта

(2018 р.)

Доцент Івахів О.Л. проводить засідання студентського гуртка - обговорення клінічного огляду пацієнтів (2015 р.)

Вперше українка (на той час аспірант Йосик Я.І.) отримала грант (Фонд Білла і Мелінди Гейтс, США) для участі у Світовій конференції ISIRV (International society for Influenza and other Respiratory Virus Disease), яка відбулася 5-10 вересня 2013 р. в м. Кейптаун (ПАР), де виступила з доповіддю. Серед 10 молодих науковців світу в червні 2014 р. Я.І. Йосик взяла участь у засіданнях ISIRV, в рамках якого було проведено Third isirv-AVG (antiviralgroup) Conference Influenza and other Respiratory Virus Infections, що проходила у м. Токіо (Японія). В 2015 р. вона ж брала участь у роботі конференції ISIRV, м. Остін, штат Техас (США).


Розбір нових медичних препаратів для лікування ВІЛ-інфікованих під час проведення наукового гуртка (2017 р.)

Демонстрація принципу дії магніто-лазерного прилада "МИЛТА-Ф-8-01" під час проведення заняття наукового гуртка. Ст. лаборант М. Кирнична (2017 р.)

Студенти-гуртківці беруть участь у всеукраїнських олімпіадах з інфекційних хвороб, виступають на студентських наукових конференціях й міжнародних медичних конгресах студентів і молодих учених, нагороджені дипломами I та II ступенів.

Наукові досягнення студентів-гуртківців кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією

Студентка 5-го курсу медичного факультету Лук"янчук Альона в ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади здобула почесне друге місце в індивідуальній першості» (2017 р.)

Студент 5-го курсу медичного факультету Колесник Тарас в ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади здобув диплом за використання інноваційних технологій (2017 р.)