Студентський науковий гурток

На кафедрі постійно працює студентський науковий гурток у складі 15-25 осіб. Основними напрямками роботи гуртка є такі: науково-дослідний (робота в науковій лабораторії кафедри, виконання фрагментів кафедральної наукової роботи за керівництва викладача), теоретичний (заслуховування наукових повідомлень і рефератів, результатів студентських робіт, доповіді на студентських конференціях), практичний (обходи, клінічний розбір хворих, освоєння практичних навичок, нових методів діагностики хвороб та лікування, профілактичних і протиепідемічних заходів). З 1981 р. опублiковано понад 250 наукових робіт у студентських збiрниках i 50 - на всеукраїнських i мiжнародних конференцiях.

Студенти-гуртківці беруть участь у всеукраїнських олімпіадах з інфекційних хвороб, виступають на студентських наукових конференціях й міжнародних медичних конгресах студентів і молодих учених, нагороджені дипломами I та II ступенів. Студент А.В. Гвоздецький у 2015 р. став лауреатом премії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних ВНЗ України. У 2017 році гуртківка, студентка 5-го курсу медичного факультету здобула ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з інфекційних хвороб.

Вперше українка (на той час аспірант Йосик Я.І.) отримала грант (Фонд Білла і Мелінди Гейтс, США) для участі у Світовій конференції ISIRV (International society for Influenza and other Respiratory Virus Disease), яка відбулася 5-10 вересня 2013 р. в м. Кейптаун (ПАР), де виступила з доповіддю. Серед 10 молодих науковців світу в червні 2014 р. Я.І. Йосик взяла участь у засіданнях ISIRV, в рамках якого було проведено Third isirv-AVG (antiviralgroup) Conference Influenza and other Respiratory Virus Infections, що проходила у м. Токіо (Японія). В 2015 р. вона ж брала участь у роботі конференції ISIRV, м. Остін, штат Техас (США).

Планування наукових праць гуртківців з інфекційних хвороб на 2018-2019 н. р.

Графік засідань студентського гуртка на курсі шкірних та венеричних хвороб на 2018-2019 н.р.

Список студентів-членів СНТ

на курсі шкірних та венеричних хвороб у 2018/2019 н.р.: