Колектив кафедри інфекційних хвороб (зліва направо) : - асп. М.Т. Гук, ас. Н.Ю. Вишневська, доц. Н.А. Ничик, О.Л. Івахів, І.С. Іщук, проф. М.А. Андрейчин, ас. Я.І. Йосик, проф. В.С. Копча, доц. Н.Г. Завіднюк (2019)

Колектив курсу шкірних та венеричних хвороб разом з головним лікарем (зліва направо): - ас. В.С. Глушок, доц. Т.С. Шкробот, гол. лікар Р.О. Семенина, доц. М.І. Шкільна (2018)

Доцент В.О. Качор під час проведення семінарського заняття (2019)

Асистент курсу шкірних та венеричних хвороб З. Смаглій з групою під час практичної частини заняття (2019 )

Завідувач кафедри проф. М.А. Андрейчин з першим випуском лікарів-інтернів з інфекційних хвороб (2019)

Випуск інтернів-дарматологів (2019)

Огляд пацієнта доцентами курсу шкірних та венеричних хвороб М.І. Шкільною та Т.С. Шкробот (2018)

Асистент В.С. Глушок оглядає пацієнтів із підозрою на меланому шкіри, використовуючи сучасний дерматоскоп (2018)

Президент НАМН України В.І. Цимбалюк вручає професору М.А. Андрейчину диплом академіка Національної академії наук України (2017 )

Робота над науковою статтею (завідувач кафедри М. А. Андрейчин і асистент Н. Ю. Вишневська) (2017)

Викладачі кафедри (2016)

Відповідальний секретар ВАІ О. Л. Івахів (доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією ТДМУ) (2015)

Зустріч студентів з ветеранами кафедри - доцентами І. С. Іщук та О. С. Луцуком (2015)

Доценти кафедри І. С. Іщук та О. С. Луцук - зустріч-бесіда зі студентами кураторських груп (2015 )

Під час роботи ІХ з'їзду інфекціоністів України (м. Тернопіль, 2015)

Доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією О. Л. Івахів (2015 )

Асистент кафедри інфекційних хвороб Н. Ю. Вишневська проводить семінарське заняття з епідеміології кафедри інфекційних хвороб (2013 )

Доцент кафедри інфекційних хвороб Н. А. Ничик проводить семінарське заняття (2013 )

Професор В. С. Копча разом зі студентами у приймальному відділенні (2012 )

Доцент Н.А. Ничик зі студентами під час практичної частини заняття - огляд пацієнта (2012)

Практична частина заняття - огляд пацієнта (2012)

Самостійна робота студентів з первинною документацією (2012)

Завідуюча науковою лабораторією дослідження інфекційних хвороб М.І. Кирнична та аспірант Я.І. Йосик (2012)

Професор М. А. Андрейчин та асистент Н. Г. Завіднюк з іноземними студентами (2011)

Колектив кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами (2011)