Завідувач кафедри, проф. М.А. Андрейчин. Робочі моменти.  Засідання вченої ради університету (2023 р.)

Нові дипломовані доктори філософії кафедри - Смаглій З.В. та Штокайло К.Б. (2023 р.)

Під час вручення диплому доктора філософії Смаглій З.В. (2023 р.)

Під час вручення диплому доктора філософії  Штокайло К.Б.(2023 р.)

Під час вручення диплому доктора філософії Гук М.Т. (2023 р.)

Мельник Л.П. проводить відкритий урок для 8-9 класів ліцею «Гармонія» до Всесвітнього дня здоров‘я. Місце проведення Тернопільська Обласна Бібліотека для дітей  ( 2023 р.)

Під час вручення атестату  професора Шкільній М.І.  (2022 р.)

Колектив курсу дерматології та венерології разом із працівниками ТОКШВД в День Вишиванки (2022 р.)

Доцент  Н.Г. Завіднюк  проводить семінарське заняття з  інфекційних хвороб  (2021 р.)

Аспіранти Гук М.Т. і Гуменна Р.О. працюють в лабораторії по діагностиці інфекцій, які передаються кліщами (2021 р.)

Асистент  кафедри інфекційних хвороб Я.І. Йосик  проводить семінарське заняття з епідеміології   (2021 р.)

Професор В.С. Копча  під час виступу на регіональному телебачення з лекцією «Вакцинація від COVID-19» (2021 р.)

Випуск інтернів -дерматовенерологів   (2020-2021 р.)

Робота із інтернами в Центрі діагностики інфекцій ТНМУ, які передаються кліщами (2021 р.)

Доцент Н.Г. Завіднюк під час огляду пацієнтів з коронавірусною інфекцією в інфекційному відділенні        (2020 р.)

Асистент Я.І. Йосик  на нічному чергуванні - огляд пацієнтів з коронавірусною інфекцією в інфекційному відділенні        (2020 р.)

Колектив кафедри інфекційних хвороб  (зліва направо) : - асп. М.Т. Гук, ас. Н.Ю. Вишневська, доц. Н.А. Ничик, О.Л. Івахів, І.С. Іщук, проф. М.А. Андрейчин, ас. Я.І. Йосик, проф. В.С. Копча, доц. Н.Г. Завіднюк (2020 р.)

Колектив  курсу шкірних та венеричних хвороб разом з головним лікарем  (зліва направо): - ас. В.С. Глушок, доц. Т.С. Шкробот, гол. лікар Р.О. Семенина, доц. М.І. Шкільна (2019 р.)

Доцент В.О. Качор  під час проведення  семінарського заняття (2019 р.)

Асистент курсу шкірних та венеричних хвороб З. Смаглій з групою під час практичної частини заняття (2019 р.)

Завідувач кафедри проф. М.А. Андрейчин з першим випуском лікарів-інтернів з інфекційних хвороб (2019 р.)

Випуск інтернів-дарматологів (2019 р.)

Огляд пацієнта доцентами курсу шкірних та венеричних хвороб М.І. Шкільною та Т.С. Шкробот  (2018 р.)

Асистент В.С. Глушок  оглядає пацієнтів із підозрою на меланому шкіри, використовуючи сучасний дерматоскоп (2018 р.)

Президент НАМН України В.І. Цимбалюк  вручає професору М.А. Андрейчину диплом академіка Національної академії наук України (2017 р.)

Робота над науковою статтею (завідувач кафедри М. А. Андрейчин і асистент Н. Ю. Вишневська) (2017 р.)

Викладачі кафедри (2016 р.)

Відповідальний секретар ВАІ  О. Л. Івахів (доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією ТДМУ)  (2015 р.)

Зустріч студентів з ветеранами кафедри - доцентами І. С. Іщук та О. С. Луцуком (2015 р.)

Доценти кафедри І. С. Іщук та О. С. Луцук  - зустріч-бесіда зі студентами кураторських груп (2015  р.)

Під час роботи ІХ з'їзду інфекціоністів України (м. Тернопіль, 2015 р.)

Доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією О. Л. Івахів  (2015  р.)

Асистент  кафедри інфекційних хвороб Н. Ю. Вишневська  проводить семінарське заняття з епідеміології   (2013 р.)

Доцент  кафедри інфекційних хвороб   Н. А. Ничик проводить семінарське заняття  (2013 р.)

Професор В. С. Копча разом зі студентами у приймальному відділенні (2012 р. )

Доцент Н.А. Ничик зі студентами під час практичної частини заняття - огляд пацієнта (2012 р.)

Практична частина заняття - огляд пацієнта (2012 р.)

Самостійна робота студентів з первинною документацією (2012 р.)

Завідуюча науковою лабораторією дослідження інфекційних хвороб М.І. Кирнична та аспірант Я.І. Йосик (2012 р.)

Професор М. А. Андрейчин та асистент Н. Г. Завіднюк з іноземними студентами (2011 р.)

Колектив кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами (2011 р.)